Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Krtkovanie Ružinov – čistenie potrubia, čistenie kanalizácie

Máte zanesené alebo prasknuté potrubie? Cítite nepríjemný zápach z odtoku? Ponúkame inštalatérske práce – čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie potrubia, monitoring kanalizácie a ďalšie inštalatérske práce. Obráťte sa na našich majstrov z Bratislavy.

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Spoľahlivý partner
do každej situácie

Za viac ako 25 rokov nášho pôsobenia sa nám podarilo rozšíriť naše služby do každej mestskej časti Bratislavy a do všetkých okolitých obcí Bratislavy. Pre našich klientov aj z Ružinova sme za tie roky riešili najrôznejšie problémy a havarijné stavy. Preto sa môžeme pýšiť množstvom kladných recenzií.

Recenzie od klientov
z Ružinova

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií na krtkovanie od našich spokojných zákazníkov z Ružinova

“ Potrebovali sme prečistiť kanalizačnú šachtu a keďže ide o veľmi “ špinavú robotu” a naozaj sme nevedeli ako na to, našli sme na Googli firmu krtkovanie inštalatéri a tí vďaka čističom s vysokotlakovými tryskami vyčistili celý vstup do kanalizačnej šachty. Ďakujeme “

Adrián, Nerudova ulica Ružinov

“ Mali sme problémy so zápachom ktorý sa šíril zo sprchového žľabu. Odvetranie kanalizácie a všetko okolo sme mali v poriadku podľa majstrov. Po príchode majstrov k nám domov vykonali monitoring potrubia ktoré nám vedie z kúpeľne a následne vykonali čistenie potrubia. Zápach sa už neobjavil.”

Elena, Albrechtova ulica Ružinov

“ Práca odvedená rýchlo a hlavne bez žiadnych problémov, milý prístup majstrov ma veľmi prekvapil.”

Ján, Osvetova ulica Ružinov

Upchaté potrubie, upchatý odpad či nefunkčná vodovodná batéria. S týmito problémami sa stretávame dennodenne. Za tie roky, ktoré pôsobíme v Bratislave a okolí sme získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa v prípade problémov obrátia vždy na naše služby. Ďakujeme vám za dôveru.

Tím krtkovanie – inštalatéri

Nadštandardné služby
za prijateľné ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Sme pripravení pomôcť Vám!