Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Čistenie kanalizácie - Bratislava

Nepríjemný  zápach z kanalizácie ?

Kanalizácia je zariadenie, ktoré slúži na zachytávanie , odvádzanie a čistenie odpadových vôd. Ak sa dostanú do kanalizácie predmety, ktoré patria do komunálneho odpadu dochádza k upchatiu kanalizácie . Upchatá kanalizácia môže spôsobiť nepríjemný zápach v dome, alebo v miestach, kde steká dažďová voda.  Aby sa predišlo upchatiu kanalizácie treba začať od seba – nevhadzovať do toalety ženské potreby, papierové utierky, vlhčené utierky a iné predmety. 

Ako prebieha čistenie kanalizácie ?

Na čistenie kanalizácie existujú rôzne chemické prípravky , ktoré dokážu zápach eliminovať avšak len dočasne. 100% vyčistená kanalizácia sa dá dosiahnuť jedine s odbornou pomocou. Pri čistení kanalizácie sa používajú 2 spôsoby:

  • elektromechanické čistenie kanalizácie – čistenie pomocou ohybných železných špirál a elektromotora. Využívané sú najmä na čistenie kanalizácie v obytných domoch. Hlavnou výhodou elektromechanického čistenia je rýchlosť a vďaka rôznym veľkostiam špirál sa dostane aj do potrubí s malým priemerom. Nevýhodou elektromechanického čistenia je, že môže dôjsť k poškodeniu odpadového potrubia. Ak dôjde k poškodeniu potrubia je potrebné vykonať monitoring kanalizácie

 

  • vysokotlakové čistenie kanalizácie – čistenie prebieha pomocou vysokotlakového vodovodného čerpadla, motora a  takmer 100 m tlakovej hadice s čistiacimi tryskami.  Dĺžka tlakovej hadice zabezpečí, že čistiaca tryska  kvalitne prečistí aj veľmi dlhé úseky. Vďaka vysokému výkonu a tlaku, ktoré zabezpečuje motor, vieme dosiahnuť perfektne vyčistené potrubia od rôznych nečistôt a usadenín. Výhodou je, že vysokotlakové čistenie nepoškodí odpadové potrubie.

 

Pri výbere spôsobu čistenia kanalizácieprebíjanie odpadov vychádzame z faktorov: 

  • Priemer potrubia
  • dĺžka odpadového potrubia alebo hĺbka kanalizácie
  • prístupnosť kanalizácie
  • veľkosť odpadového systému
  • rozloha objektu 

 

Na čistenie kanalizácie využívame  predovšetkým  metódu vysokotlakového čistenia. Čistenie kanalizácie eliminuje nepríjemný zápach z kanalizácie  vo vašom dome, byte alebo v inom nebytovom priestore a zároveň zabezpečí dokonale vyčistené steny odpadových potrubí. Čistenie kanalizácie – krtkovanie NONSTOP vykonávame každý deň v Bratislave a okolí. Neváhajte a kontaktujte nás.

 

Potrebujete rýchlu pomoc?
Volajte NONSTOP v akýkoľvek deň či hodinu

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Naše služby poskytujeme domácnostiam a firmám
zo širokého okolia Bratislavy

Sme pripravení pomôcť Vám!