Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Inštalatér, Inštalatéri Vajnory - oprava wc, lokalizácia úniku vody, zapojenie zásuvky

Inštalatéri – máte upchatý záchod ? prasknuté potrubie? upchaté vodovodné potrubie ? Skrat v zásuvke ? Ponúkame inštalatérske práce – čistenie vodovodného potrubia, oprava wc, zapojenie zásuvky a ďalšie. Naši skúsení inštalatéri z Vajnôr a okolia sú tu pre vás 24/7

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Kedy využiť služby inštalatérov?/ kedy sa obrátiť na inštalatérov?

Naši inštalatéri poskytujú celú škálu rôznych inštalatérskych prác. Potrebujete utesniť potrubie? Vymeniť vodovodnú batériu alebo vymeniť spotrebič? Obráťte sa na náš tím inštalatérov.

Náš tím  inštalatérov prichádza na rad práve vtedy, ak si už sami neviete poradiť. Pokiaľ ste v živote nevymieňali WC, neopravovali potrubie alebo vodovodnú batériu je dobré sa hneď obrátiť na inštalatérov – nepúšťať sa do toho svojpomocne.

Aké problémy vedia vyriešiť naši inštalatér?

Naši majstri – inštalatéri riešia rôzne druhy problémov – nezameriavajú sa len na jednu oblasť. Ak sa neviete rozhodnúť, či v prípade poruchy  volať vodoinštalatéra alebo kúrenára určite sa obráťte na nás:

Kvapkajúci ventil na radiátore

Začal vám kvapkať ventil na radiátore a dotiahnutie nepomáha ? Chyba môže byť priamo vo vnútri ventilu. Naši inštalatéri vyhodnotia problém a následne opravia.

Prasknuté potrubie

K prasknutiu vodovodného potrubia dochádza najmä vtedy, ak je potrubie staré alebo zanesené.  Potrubie prečistíme a vymeníme.

Upchatý sifón

K upchatiu sifónu dochádza rôznymi spôsobmi. Najčastejšie ide o vlasy, chlpy v kúpeľni alebo zvyšky jedál v kuchyni. Sifón rozoberieme a prečistíme.

Únik vody

Prišla vám niekoľko eurová faktúra  za vodu ? problémom môže zlá vodovodná batéria, ktorú treba ihneď vymeniť. Aj nevinné kvapkanie z vodovodného kohútika môže zvýšiť spotrebu vody o niekoľko eur.

Pretekajúce WC

V takejto situácii treba spraviť dve veci. Zastaviť vodu a hneď volať vodoinštalatéra, aby ste zabránili vytopeniu svojho alebo aj susedovho bytu.

Profesionálne odvedená práca = spokojný zákazník

Naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Záleží nám, aby s našou prácou boli spokojný. Snažíme sa, aby sme vždy dodržali vopred dohodnutý čas príchodu, aby práca bola odvedená kvalitne bez zanedbania najmenšieho detailu a hlavne aby všetko prebehlo v čistote a rýchlo.

Aké služby vykonávajú naši inštalatéri?

Dobrý inštalatér a tzv. hodinový manžel si poradí s každým problémom:

máte pocit, že vám prasklo vodovodné potrubie? Začali vám zatekať steny? Kontaktujte našich inštalatérov.
nefunguje splachovanie, alebo splachuje len slabo? Problém môže byť vo vnútri wc. Naši inštalatéri vám WC rozoberú ak bude treba a opravia.
Potrebujete zapojiť ističe? Pre nás je to hračka!
Nefunguje vám kávovar, umývačka alebo práčka? Kúpili ste si nový spotrebič a neviete ho zapojiť? Zavolajte nám, pomôžeme vám so zapojením takmer každého spotrebiča.
prestala ísť teplá voda? Chyba môže byť pravdepodobne v rozvodoch. Naši majstri vykonajú kontrolu rozvodov a následne problém vyriešia.
Máte upchaté potrubie? Obráťte sa na nás – pomôžeme vám ho prečistiť.
Kvapká vám voda z kohútika? Ťažko sa prepína voda zo studenej na teplú? Chyba môže byť vo vodovodnej batérii. Ak si neviete sami poradiť, zavolajte nám. Oprava vodovodnej batérie patrí k našim veľmi častým prácam.
Začal kvapkať ventil alebo po otočení radiátor neostane teplý ? Pravdepodobne je problém priamo vo ventile. Naši inštalatéri vyhodnotia problém a následne ho vyriešia.

Prečo si vybrať práve nás?

  • Naši inštalatéri majú za sebou roky praxe a nadobudnutých skúseností
  • Pracujeme rýchlo, precízne.Vaša spokojnosť je pre nás prioritou
  • Už viac ako 20 rokov pôsobíme na slovenskom trhu v oblasti inštalatérskych prác
  • Poskytujeme inštalatérske služby pre firmy, domácnosti a inštitúcie
  • Pracujeme NONSTOP 24/7

Havarijná služba Bratislava 24/7

Nefunguje vám ventil na radiátore,  upchal sa vám sifón alebo vám začala unikať voda ? Chcete zavolať inštalatéra ale je víkend ? Nás môžete kontaktovať 24/7 – cez deň, v noci i, počas sviatkov, cez víkend

Nadštandardné služby
za prijateľné ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Najčastejšie problémy
našich zákazníkov

Vybrali sme pre vás najrelevantnejšie problémy ktoré riešime . Zvoľte problém a my vám ponúkneme vyhovujúce a cenovo efektívne riešenie.

Sme pripravení pomôcť Vám!