Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Oprava WC - Bratislava

Problémy so záchodom vám veľmi nevoňajú? Nechajte ich na nás. Aj keď sa môže zdať, že za posledných sto rokov sa svojím tvarom a funkciou veľmi nezmenili, opak je pravdou. Zložitejšie systémy postavenia záchoda sa skomplikovali rovnako, ako spôsob splachovania a konštrukcie sedacej dosky. Keď záchod nesplachuje, kýve sa alebo buble, hľadáme príčinu v sebe. V skutočnosti môžu byť tieto problémy spôsobené tvrdosťou vody, rastom stromov v okolí alebo plynutím času. Netrápte sa so svojím problémom sami a nebojte sa pozvať nás do vašej kúpeľne – prídeme radi a starostlivo opravíme, čo treba!

Oprava zabudovaného záchodu

Pre majiteľa domu je niekedy náročné odhadnúť či jeho zabudovaná toaleta potrebuje opravu, alebo je nutná jej výmena. Našťastie existujú inštalatéri, ktorí majú s opravou záchodov bohaté skúsenosti. Patríme k nim aj my a ponúkame vám profesionálne hodnotenie stavu vašej toalety. Zavolajte nám ak sa pri sadaní na záchod pocítite pohyby alebo kývanie záchodovej misy. Ak sa záchod pohne keď naň zatlačíte rukou, je to havarijný stav, ktorý môže viesť k presakovaniu vody, poškodeniu kanalizácie, alebo k narušeniu steny a podlahy. Našťastie ho vieme rýchlo vyriešiť!

V niektorých prípadoch nemusí ísť o problém s toaletou, ale o problém so stenou, v ktorej je zabudovaná. Naši inštalatéri sú natoľko všestranní, že ich takýto scenár vôbec nezaskočí.

Oprava splachovača WC

Pokazený WC splachovač je ako nočná mora, ktorá vás prepadne, keď to najmenej čakáte. Ešte pred pár minútami ste ho normálne používali, ale zrazu po spláchnutí neprestáva tiecť do záchodovej misy voda, alebo sa nedá stlačiť, či potiahnuť. Ak je splachovač pre vás španielska dedina, zavolajte našu havarijnú službu a tento problém vyriešime do niekoľkých minút. Nemusíte sa vracať v čase a splachovať záchod vedrami s vodou. Zverte svoje domáce pohodlie do našich šikovných rúk.

Poškodená toaleta

Toalety a sprchy sú vyrobené z porcelánu, pretože je vodotesný a trvácny. Neznamená to však, že znesie úplne všetko a ohrozujú ho najmä prudké a silné nárazy. Ani tento materiál nie je perfektný a môžu sa na ňom tvoriť praskliny. Aj keď sú praskliny tenké iba ako vlas, toto nalomenie môže časom rásť a rozširovať sa. Ide o narušenie stability celej štruktúry a nikto z nás určite nechce zažiť pocit, keď sa pod ním záchod doslova rozpadne.

Poškodenie záchoda si najlepšie všimnete pri jeho čistení. Posvieťte si aj na menej viditeľné miesta. Neváhajte nás kontaktovať ak vidíte praskliny:

  •         v miestach, kde je záchod pripevnený k podlahe,
  •         na niektorej časti potrubia,
  •         na záchodovej mise,
  •         na nádrži s vodou.

Niektoré praskliny alebo odbité kúsky dokážeme opraviť bez nutnosti výmeny celého záchoda. Neodkladajte však opravu záchoda na neskôr. Ak cez praskliny uniká voda, môže to viesť až k prepadnutiu podlahy vašej kúpeľne.

Oprava upchatého záchoda Karlova ves

Upchatý záchod

Každý záchod sa môže raz za čas zapchať. Ako často? To závisí od sily splachovania, od čistoty kanalizácie a samozrejme aj od toho, čo sa snažíte spláchnuť. Neraz sme pri čistení kanalizácie narazili na hygienické pomôcky alebo detské hračky.

Upchatý záchod môže spôsobovať aj nános čiastočiek vodného kameňa. Nečistoty sa prichytávajú na steny potrubia a časom zúžia priemer odpadového potrubia, alebo ho úplne upchajú. Vtedy vám radi pomôžeme tzv. krtkovaním, teda čistením kanalizácie pomocou tlaku vody a špeciálneho zariadenia, ktoré ponoríme do kanalizácie. Profesionálne čistenie by malo problém odstrániť, v ojedinelých prípadoch sa však upchatie záchoda čoskoro vráti. Najčastejšie je to práve kvôli slabej sile splachovania, kedy nedochádza k výraznému posunu odpadov zo záchoda. V takomto prípade je čas na výmenu toalety, s ktorou vám radi pomôžeme.

Potrebujete rýchlu pomoc?
Volajte NONSTOP v akýkoľvek deň či hodinu

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Naše služby poskytujeme domácnostiam a firmám
zo širokého okolia Bratislavy

Sme pripravení pomôcť Vám!