Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Vodoinštalatér, Vodoinštalatéri Rusovce - havaríjna služba voda

Vodoinštalatéri – prasknuté potrubie ? upchatý odtok v umývadle ? upchatý odtok vo vani ? Netečie voda do wc ? Poskytujeme inštalatérske práce – lokalizácia úniku vody, oprava vodovodnej batérie, oprava wc a ďalšie. Naši skúsení vodoinštalatéri z Rusoviec sú tu pre Vás 24/7

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Kedy volať vodoinštalatéra?

Pokazila sa Vám  vodovodná batéria? alebo Vám prasklo potrubie ? obráťte na náš tím vodoinštalatérov. Naši vodoinštalatéri sú skúsení odborníci s dlhoročnou praxou, čím sa odlišujeme od spoločnosti ktoré zamestnávajú majstrov bez praxe.

Práca vodoinštalatéra si vyžaduje roky skúseností. Často sa u našich klientov stretávame s neodborne odvedenou prácou ktorá  má za následok rôzne poruchy a môže zapríčiniť vážne škody. Aj svojpomocné opravy môžu spôsobiť problémy, preto v prípade výskytu poruchy treba zvážiť pomoc odborníkov. Ak hľadáte dobrého vodoinštalatéra s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti vodoinštalatérskych prác neváhajte nás kontaktovať. V našom tíme pracujú len tí najlepší.

Aké problémy vedia vyriešiť naši vodoinštalatéri ?

Naši vodoinštalatéri sa zameriavajú  na rôzne druhy vodoinštalatérskych prác – odstraňovanie rôznych porúch a riešenie problémov.

Únik vody

prišla vám niekoľko eurová faktúra  za vodu ? problémom môže zlá vodovodná batéria, ktorú treba ihneď vymeniť. Aj nevinné kvapkanie z vodovodného kohútika môže zvýšiť spotrebu vody o niekoľko eur. Obráťte sa na nás – problém kvapkajúcej vody z kohútika vyriešime hneď.

Hluk z potrubia

Počujete z potrubia v kuchyni alebo v kúpeľni zvláštne zvuky? Problémom môže byť tlak vody, ktorý vieme rýchlo zmerať. Naši majstri ponúkajú meranie tlaku v potrubiach – zistíme, čo spôsobuje nepríjemný hluk a následne určíme postup opravy potrubia.

WC preteká

V takejto situácii treba spraviť dve veci. Zastaviť vodu a hneď volať vodoinštalatéra, aby ste zabránili vytopeniu svojho alebo aj susedovho bytu. Naši vodoinštalatéri sú k dispozícií nonstop – ak voda neprestala pretekať aj po uzavretí vody, kontaktujte nás – sme k dispozícií NONSTOP.

Prasknuté potrubie

K prasknutiu vodovodného potrubia dochádza najmä vtedy, ak je potrubie staré alebo zanesené.  Naši vodoinštalatéri potrubie prečistia a v prípade potreby vymenia.

Čistá a precízna práca

Spokojný zákazník = spokojný zamestnanec. Teší nás, keď počúvame pozitívne ohlasy od našich zákazníkov. Motivuje nás to k tomu, aby sme sa k vám dostali vždy na čas, odviedli prácu kvalitne, bez neporiadku a hlavne rýchlo.

Aké služby ponúkame ?

Dobrý vodoinštalatér si poradí s každým problémom. Prezrite si zoznam služieb, ktoré naši majstri najčastejšie vykonávajú.

Plánujete výmenu WC či už z dôvodu opotrebenia alebo dizajnu? Obráťte sa na nás.
Poskytujeme výmenu a následnú montáž Vodovodného potrubia. Prekvapilo vás prasknutie vodovodného potrubia. Naši majstri vám potrubie prečistia a vymenia za nové.
Kúpili ste nový spotrebič a neviete ho zapojiť ? Pre našich vodoinštalatérov to nie je žiadny problém.
Nefunguje vám ventil na radiátore ? V prípade starých ventilov vám naši vodoinštalatéri ventily bez problémov vymenia.
Začala vám kvapkať vodovodná batéria ? Treba tento problém ihneď riešiť. Zavolajte našim vodoinštalatérom
Plánujete výmenu umývadla? Obráťte sa na nás a pomôžeme vám s odpojením a nasledovným napojením na odpad a vodu
Ponúkame množstvo malých ale aj veľkých inštalatérskych prác. Ak si nie ste istí, či Vám vieme pomôcť, zavolajte na našu nonstop linku.

Prečo si vybrať práve nás?

  • Naši vodoinštalatéri majú za sebou roky praxe a nadobudnutých skúseností
  • Pracujeme rýchlo, precízne. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou
  • Už viac ako 20 rokov pôsobíme na slovenskom trhu v oblasti vodoinštalatérskych prác
  • Poskytujeme vodoinštalatérske služby pre firmy, domácnosti a inštitúcie
  • Pracujeme NONSTOP 24/7

havarijná služba Bratislava 24/7

Prasklo vám vodovodné potrubie, nejde zastaviť vodovodná batéria alebo vám začalo pretekať WC ? Chcete zavolať vodoinštalatéra ale je víkend ? Nás môžete kontaktovať 24/7 – cez deň/ v noci, počas sviatkov, cez víkendy.

Nadštandardné služby
za prijateľné ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Najrelevantnejšie problémy
našich klientov

Vybrali sme pre vás najrelevantnejšie problémy ktorými sa zaoberáme . Zvoľte problém a my vám odporučíme vhodné a cenovo úsporné riešenie.

Sme pripravení pomôcť Vám!