Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Krtkovanie Rusovce – čistenie potrubia, čistenie kanalizácie

Máte zanesené alebo prasknuté potrubie? Cítite nepríjemný zápach z odtoku? Ponúkame inštalatérske práce – čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie potrubia, monitoring kanalizácie a ďalšie inštalatérske práce. Obráťte sa na našich majstrov z Bratislavy.

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Spoľahlivý partner
do každej situácie

Za viac ako 25 rokov nášho pôsobenia sa nám podarilo rozšíriť naše služby do každej mestskej časti Bratislavy a do všetkých okolitých obcí Bratislavy. Pre našich klientov aj z Rusoviec sme za tie roky riešili najrôznejšie problémy a havarijné stavy. Preto sa môžeme pýšiť množstvom kladných recenzií.

Recenzie od klientov
z Rusoviec

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií na krtkovanie od našich spokojných zákazníkov z Rusoviec

“ Na novom dome bývame ani nie 2 mesiace, a začali sme cítiť veľmi nepríjemný zápach podobný zápachu síry v celom dome. Problém bol s odvetraním kanalizácie. Firma, ktorá riešila kanalizáciu na dome doslova “odflákla” celú prácu. Na odporúčanie som volal firmu krtkovanie – inštalatéri. Na dispečingu ma navigovali, čo mám do príchodu inštalatérov vykonať/vypnúť. Po príchode sa pustili do práce a všetko vyriešili. Ďakujeme. 

Marián, Pohraničníkov Rusovce

“Veľmi príjemný prístup majstrov. Prácu odviedli rýchlo a kvalitne. Bez žiadnych problémov. Dlho som sa nestretla s majstrami, ktorí prácu zbytočne “nenaťahovali” . “

Alžbeta, Balkánska ulica Rusovce

“Mali sme problém s odtekaním vody v odtoku v kuchyni. Skúšal som rôzne “strunky” avšak problém pretrvával. Kontaktoval som túto inštalatérsku firmu a problém s upchatým odtokom vďaka “krtkovaniu” vyriešili. “

Filip, Kovácsová ulica Rusovce

Krtkovanie patrí k povolaniu, ktoré tu podľa nás bude ešte veľmi dlho. Krtkovanie je potrebné všade tam, kde majú ľudia problémy s upchatými potrubiami, upchatou kanalizáciou a podobne. Výber inštalatérskej firmy je vždy lotéria. Treba hľadieť na niekoľko faktorov – cena, rýchlosť a kvalita práce. Naši majstri spĺňajú každý z faktrov na 100 %.

Tím krtkovanie inštalatéri

Nadštandardné služby
za prijateľné ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Sme pripravení pomôcť Vám!