Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Krtkovanie Petržalka – čistenie potrubia, čistenie kanalizácie

Máte zanesené alebo prasknuté potrubie? Cítite nepríjemný zápach z odtoku? Ponúkame inštalatérske práce – čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie potrubia, monitoring kanalizácie a ďalšie inštalatérske práce. Obráťte sa na našich majstrov z Bratislavy.

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Spoľahlivý partner
do každej situácie

Za viac ako 25 rokov nášho pôsobenia sa nám podarilo rozšíriť naše služby do každej mestskej časti Bratislavy a do všetkých okolitých obcí Bratislavy. Pre našich klientov aj z Petržalky sme za tie roky riešili najrôznejšie problémy a havarijné stavy. Preto sa môžeme pýšiť množstvom kladných recenzií.

Recenzie od klientov
z Petržalky

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií na krtkovanie od našich spokojných zákazníkov z Petržalky

Bolo už dosť neskoro – asi pol 9 večer. Manželka išla umývať riad, a zrazu voda v dreze začala stúpať a bublať. Najskôr som si myslel, že ide o upchatý odtok tak som tam skúsil najskôr naliať prostriedok na rozpúšťanie nečistôt ale vôbec to nepomohlo. Na Googli som natrafil na túto firmu, zavolal som tam a dispečer ma navigoval čo mám zatiaľ urobiť kým nepríde havarijná služba. Po upresnení ulice, na ktorej bývame – Haanova ulica Petržalka boli majstri u nás ani nie do 15 minút. Zistili, že problémom je upchaté potrubie tak sa pustili do čistenia potrubia so špeciálnym prístrojom. Všetko im to išlo od ruky.

pán Vladimír, Haanova ulica Petržalka

So službami firmy Krtkovanie-inštalatéri som bol veľmi spokojný. Všetko vyriešili behom hodinky a aj ich príchod ku mne domov bol veľmi rýchly aj keď bývam na kraji Bratislavy – Dragovská ulica Petržalka.

pán Radoslav, Dragovská ulica Petržalka

Chcela by som sa poďakovať majstrom z Krtkovanie-inštalatéri, ktorí ma doslova zachránili od katastrofy. Skoro ráno som išla na nákupy do potravín, a po príchode domov som bola zhrozená – okolo vodovodnej batérie kopec vody, ktorá stekala po kuchynskej linke na zem. Rýchlo som zastavila vodu a vyhľadala na Googli inštalatérsku firmu. Predsa len, oprava vodovodnej batérie je pre ženu náročná. Pán na druhej strane reagoval pohotovo, poslal havarijnú jednotku a do 30 min boli u mňa.

Pani Katarína, Lužná ulica Petržalka

Ochota, spokojnosť a rýchlosť. Ďakujem veľmi pekne majstrom ktorí nám pohotovo opravili wc.

Pán Milan a pani Nikola, Bulíkova ulica Petržalka

“Službu krtkovanie Petržalka ponúkame v našom portfóliu už niekoľko rokov keďže ide o najväčšiu mestskú časť Bratislavy. Zasahujeme v celej Petržalke ako napríklad na Haanovej ulici, Bulíkovej ulici alebo aj na Wolkrovej ulici. Snažíme sa o to, aby náš príchod k vám bol čo najrýchlejší a práca odvedená na 100 %. “

Sme radi, že ste stále s nami – ďakujeme. 

Vaši majstri z Krtkovanie – inštalatéri

Nadštandardné služby
za vyhovujúce ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Sme pripravení pomôcť Vám!