Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Krtkovanie Jarovce – čistenie potrubia, čistenie kanalizácie

Máte zanesené alebo prasknuté potrubie? Cítite nepríjemný zápach z odtoku? Ponúkame inštalatérske práce – čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie potrubia, monitoring kanalizácie a ďalšie inštalatérske práce. Obráťte sa na našich majstrov z Bratislavy.

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Spoľahlivý partner
do každej situácie

Za viac ako 25 rokov nášho pôsobenia sa nám podarilo rozšíriť naše služby do každej mestskej časti Bratislavy a do všetkých okolitých obcí Bratislavy. Pre našich klientov aj z Jaroviec sme za tie roky riešili najrôznejšie problémy a havarijné stavy. Preto sa môžeme pýšiť množstvom kladných recenzií.

Recenzie od klientov
z Jaroviec

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií na krtkovanie od našich spokojných zákazníkov z Jaroviec

“Bývam na rodinnom dome v Jarovciach na Jantárovej ulici kde nám prednedávnom opravovali kanalizáciu. Odvtedy za každým, keď stúpla teplota sme bojovali s nepríjemným zápachom v kúpeľni ktorý vychádzal z umývadla a vane. Bolo to neznesiteľné. Na odporúčanie suseda sme kontaktovali firmu krtkovanie-inštalatéri. Na dispečingu nám oznámili, že prídu cca do hodiny. A tak aj bolo. Oboznámili sme ich s problémom, a vykonali nám monitoring kanalizácie. Zistili, že potrubí bol mŕtvy potkan. Kanalizačné potrubie prečistili pomocou vysokotlakového čističa a bolo po probléme”

pán Matúš, Jantárová ulica Jarovce

“Už pár dní ma trápil upchatý odtok vo vani. Skúšala som asi všetky prostriedky no nič nepomohlo. Po kontaktovaní tejto firmy poslali havarijnú jednotku, ktorá bola behom chvíľky u mňa. Potrubie, ktoré vedie z vane prečistili a voda znovu odtekala normálne.”

pani Elena, Palmová ulica Jarovce

“ 100 % odvedená práca. Majstri ku mne prišli a problém vyriešili veľmi rýchlo, ďakujem. Pri hocijakom ďalšom probléme sa určite s istotou obrátim na vás.”

pán Adam, Jazerná ulica Jarovce

“Ak vás bude niekedy trápiť upchaté potrubie, upchatý odtok alebo upchatá kanalizácia určite sa obráťte na krtkovanie-inštalatéri. Obraciam sa na nich vždy už niekoľko rokov a nikdy nesklamali.”

pán Filip, Rastlinná ulica Jarovce

“Krtkovaniu sa venujeme neuveriteľných 20 rokov. Z malej firmy, ktorá zo začiatku pôsobila najmä v hlavných častiach ako Staré mesto, Nové mesto a Petržalka sa stala firma, ktorá pomáha ľuďom v celej Bratislave vrátane okrajových častí ako Jarovce, Rusovce, Čunovo, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Devínska nová Ves a ďalšie. Sme radi, že nám veríte a ste s nami.”

Tím krtkovanie inštalatéri

Nadštandardné služby
za prijateľné ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Sme pripravení pomôcť Vám!