Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Krtkovanie Dúbravka – čistenie potrubia, čistenie kanalizácie

Máte zanesené alebo prasknuté potrubie? Cítite nepríjemný zápach z odtoku? Ponúkame inštalatérske práce – čistenie kanalizácie, krtkovanie, čistenie potrubia, monitoring kanalizácie a ďalšie inštalatérske práce. Obráťte sa na našich majstrov z Bratislavy.

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Spoľahlivý partner
do každej situácie

Za viac ako 25 rokov nášho pôsobenia sa nám podarilo rozšíriť naše služby do každej mestskej časti Bratislavy a do všetkých okolitých obcí Bratislavy. Pre našich klientov aj z Dúbravky sme za tie roky riešili najrôznejšie problémy a havarijné stavy. Preto sa môžeme pýšiť množstvom kladných recenzií.

Recenzie od klientov
z Dúbravky

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií na krtkovanie od našich spokojných zákazníkov z Dúbravky

“ Upchaté odpadové potrubie nie je sranda. Najmä keď o 2 ráno sa zobudíte na veľmi hlučné bublanie v kúpeľni. Myslel som, že to len preteká voda ale bublanie pretrvávalo. S veľmi malou nádejou som začal hľadať na nete inštalatérsku firmu ktorá pôsobí NONSTOP – natrafil som na firmu krtkovanie-inštalatéri. Kontaktoval som ich a do pol hodiny boli u mňa.”

Pán Daniel, Homolova ulica Dúbravka

“ Bol som veľmi spokojný s prácou, ktorú majstri odviedli na profesionálnej úrovni. Síce som na nich čakal viac ako hodinu z čoho som bol veľmi nervózny avšak po príchode sa ospravedlnili za meškanie a problém s prasknutým potrubím vyriešili okamžite. “

pán Peter, Pod záhradami Dúbravka

Upchaté potrubie, upchaté odtoky, zápach z kanalizácie – to sú najčastejšie problémy ktoré dennodenne riešia naši majstri v rámci krtkovania. Krtkovanie – inštalatéri je tu s vami takmer 25 rokov a pomáha vám v každej situácií kedy je treba vyčistiť potrubia, odtoky, eliminovať zápach z kanalizácie a ďalšie .

Tím krtkovanie – inštalatéri

Nadštandardné služby
za vyhovujúce ceny

Pomohli sme
viac ako

0
bytom
0
Štátnym organizáciám
0
rodinným domom
0
firmám

Sme pripravení pomôcť Vám!