Zavolajte nám, za heslo "internet" získate zľavu ;-)

Inštalatérske práce - Inštalatéri Bratislava

Naši zamestnanci sú šikovný inštalatéri s dlhoročnými skúsenosťami. Nižsie môžete vidieť ich základné zručnosti, ak nenájdete čo ste hľadali nezúfajte a spýtajte sa nás. S veľkou pravdepodobnosťou vám budeme vedieť pomôcť. | Inštalatéri Bratislava a okolie

Inštalatéri Bratislava - Poruchová služba 24/7

Slová havárijna služba alebo nonstop servis neberieme na ľahkú váhu a naši zamestnanci su vám k dispozícii 24 hodín denne, vrátane sviatkov.

Kúrenári

Aj keď sme neni firma, ktorá by sa venovala iba kurénarskym prácam, oprava vášho kotla alebo radiatora je pre nás hračkou.

Elektrikári

Oprava hromozvodov, vymena poistiek alebo ističov, oprava zásuviek alebo rôznych vypínačov, to všetko sú veci, s ktorými sa na nás môžete obrátiť.

Domáce práce

Neviete si doma s niečim poradiť ? Potrebujete vyvŕtať do steny dieru alebo opraviť sprchovací kút ? Zamestnávame šikovných ludí, ktorý vám radi pomôžu.

Plynári

Vykonávame kompletný sortiment plynárenských prác, od pripojenia alebo odpojenia plynomerov, servis plynových zariadení a veľa dalších

Správa bytových domov

Hľadáte sprácovskú spoločnosť ktorá je ALL IN ONE ? Staráme sa o desiatky bytových domov v Bratislave a ponúkame kompletný servis.

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Ponúkame aj kompletný sortiment krtkovacích prác, ktorý zahŕňa všetky vodoinštalatérske práce ako sú krtkovanie, čistenie kanalizácii, oprava prasknutého potrubia atď. Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite na Vodoinštalatéri.

Povedali o nás