Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Havarijná služba Bratislava

Nechajte nám kontakt.
My obratom zavoláme!

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Google ochranou osobných údajov a pravidlami používania.

Havarijná služba Bratislava

Máte doma problémy upchatým odtokom alebo upchatým potrubím ? Cítite nepríjemný zápach z odtoku v kúpeľni ? Potrebujete opravu wc, čistenie odpadov alebo čistenie potrubí ? Havarijná služba Bratislave je vám k dispozícií NONSTOP 24/7. Neváhajte a kontaktujte nás.


Havarijná služba Bratislava 24/7

Našou snahou je rýchle dopravenie našich odborníkov k vám a perfektne odvedená práca. Sme si vedomí, že niektoré situácie ako upchaté potrubie , upchatý odtok alebo upchatý odpad si vyžadujú okamžité riešenie inak by mohlo dôjsť k vážnym problémom ako vytopenie bytu, domu a podobne.

Naši pracovníci na dispečingu po telefonáte s vami vyhodnotia závažnosť problému a podľa naliehavosti pošlú havarijnú jednotku vodoinštalatérov, inštalatérov alebo elektrikárov k vám domov v čo najkratšom čase. Týmto sa prejde závažnejším poškodeniam na vašom majetku . Havarijná služba voda Bratislava je tu pre Vás.

Aké problémy rieši naša havarijná služba Bratislava ? 

Najčastejšími dôvodmi, prečo nám naši klienti volajú sú urgentné havarijné poruchy spojené s vodou alebo kanalizáciou – ide o situácie ktoré sú neodkladné a je nutné ich v čo najkratšom čase vyriešiť.Ide najmä o upchaté potrubie , upchatý odtok ,upchatý odpad alebo upchatý záchod. Okrem havarijných situácií riešime rôzne komplexné inštalatérske práce – napojenie vody, napojenie elektriny napojenie domácnosti na kanalizáciu. Okrem havarijná služba voda ponúkame aj havarijná služba elektrina Bratislava.

Havarijná služba cena Bratislava

Od čoho závisí cena našich služieb ? Ak sa jedná o rýchle výjazdy ako havarijná služba voda Bratislava alebo havarijná služba elektrina Bratislava, tak sa cena odvíja najmä od závažnosti problému, od techniky ktorá sa pri riešení problému použije, času riešenia problému – havarijná služba Bratislava sa snaží každý problém vyriešiť v čo najkratšom čase tak, aby bol výkon práce považovaný za 100 % .

Havarijná služba voda Bratislava

Havarijná služba voda je vám k dispozícií 24/7 v Bratislave a okolí. Naši odborníci – vodoinštalatéri majú viac ako 20 ročné skúsenosti s inštalatérskymi prácami v oblasti vody. Medzi inštalatérske práce ktoré havarijná služba voda Bratislava najčastejšie vykonáva patrí čistenie vodovodného potrubia, oprava vodovodnej batérie, rieši problémy ako upchatý odtok, neodtekajúci odtok , upchaté potrubia – hlavne upchaté vodovodné potrubia

Naša firma pôsobí v niekoľkých mestských častiach v Bratislave – havarijná služba Petržalka,  havarijná služba Dúbravka ale aj v okolitých obciach a mestách –  havarijná služba Senec , havarijná služba Pezinok a iné. Kontaktujte nás v ktorejkoľvek mestskej časti Bratislavy, sme NONSTOP k dispozícií.

Havarijná služba elektrina Bratislava

Havarijná služba elektrina je k dispozícií NONSTOP v Bratislave a okolí. Naša havarijná služba elektrina Bratislava ponúka niekoľko služieb ktoré naši skúsení elektrikári s niekoľko ročnou praxou vykonávajú – zapojenie prúdových chráničov, zapojenie zásuvky, zapojenie prúdového chrániča v rozvádzači, zapojenie svetiel a riešia problémy ako je napríklad náhly výpadok elektriny, nefunkčné svetlá, praskanie v zásuvke a podobne.

Havarijná služba elektrina pôsobí takmer vo všetkých mestských častiach Bratislavy a v jej blízkom okolí – havarijná služba Pezinok alebo havarijná služba Senec.

Naši odborníci odvedú každú prácu na 100 %

Dlhoročné skúsenosti našich odborníkov zaručujú  zodpovedný prístup ku každému problému alebo oprave a výber najefektívnejšieho riešenia z hľadiska závažnosti a cenového rozpočtu. Či už ide o čistenie potrubia, čistenie odpadov alebo čistenie kanalizácie, naši inštalatéri pristupujú ku každej práci profesionálne.

Pri každom zásahu využívame autá, určené na havarijné služby v Bratislave, ktoré disponujú najmodernejším vybavením. Využite naše služby ako krtkovanie Bratislava, inštalatér Bratislava, vodoinštalatér Bratislava alebo elektrikár Bratislava a nechajte všetko na nás. Neváhajte a kontaktujte našu havarijnú službu v Bratislave NONSTOP 24/7. Tešíme sa na našu spoluprácu.

Sme pripravení pomôcť Vám!