Zľava 10% z ceny pre zákazníkov, ktorí pri objednávke našich služieb zadajú alebo povedia kód “internet”

Čo je krtkovanie a kedy je potrebné krtkovanie využiť?

Určite ste už počuli o krtkovaní. Ide o službu, ktorá je využívaná v každej domácnosti. Krtkovanie je využiteľné byte ale aj v rodinnom dome.

upchate potrubie

Čo je krtkovanie ?

Krtkovanie predstavuje pomerne jednoduchý proces čistenia kanalizácie a potrubia. Veľmi ľahko a efektívne si poradí takmer s každým zaneseným či upchatým potrubím. Najviac sa využíva v prípadoch, kedy už chemické čistiace prostriedky nepomáhajú na čistenie odtoku. Ide najmä o veľké nánosy v potrubiach. V kuchyni sú to napríklad kúsky jedla, olej z vyprážania dokonca servítky a v kúpeľni – vlasy, vatové tampóny, dámske hygienické potreby.

V takýchto prípadoch už chemikálie nepomôžu k prečisteniu potrubia, a nastupujú majstri, ktorí krtkovaním pomocou špeciálnych prístrojov nánosy odstránia. Existujú 2 prístupy pri čistení odpadov v závislosti od miery nánosu v potrubí a upchatia kanalizácie.

preco vyuzivat krtkovanie ?

Elektromechanické čistenie potrubia

Čistenie potrubia sa vykonáva pomocou prístroja s rôznymi nadstavcami. Nadstavec sa vyberie v závislosti od šírky potrubia a následne sa nasadí na točivú pružinu. Zavedie sa do potrubia a efektívne ho prečistí.

Vysokotlakové čistenie potrubia

Tlakové čistenie odpadového potrubia využíva vysoký tlak vody na odstránenie nečistôt. Trysky vedia vďaka vysokému tlaku dôkladne vyčistiť steny potrubia od rôznych nánosov.

Kedy využiť službu krtkovanie ?

Krtkovanie vie pomôcť v každej situácii, kedy je v domácnosti problém s upchatým odtokom, sifónom, potrubím či kanalizáciou a chemické čističe už nedokážu nánosy v odtoku alebo v potrubí preraziť. Najčastejší problém, kedy je potrebné využiť krtkovanie je, ak voda v umývadle, v záchode, prípade v sprche alebo vo vani prestane úplne odtekať, v horšom prípade začne dokonca stúpať.

Vtedy prichádza na rad krtkovanie – pomocou elektromechanického alebo vysokotlakového čistenia vedia naši majstri bez problémov vyčistiť takmer každé potrubie bez ohľadu na šírku potrubia alebo jeho dĺžku.

Ak Vás zaujíma viac informácií o krtkovaní, navštívte našu službu krtkovanie v bratislave a okolí, kde sa okrem iného venujeme výhodám krtkovania ale aj cene krtkovania.

upchaty odtok sa da vzdy riesit

Sme pripravení pomôcť Vám!