Zavolajte nám, za heslo "internet" získate zľavu ;-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca na telefóne, kompletné vybavenie telefonických objednávok od prijatia až po vyplatenie služby
  • práca s hotovosťou
  • samostatné riešenie “ad hoc” neočakávaných udalostí (vybavenie rozkopávkového povolenia, vyhľadávanie na internete)
  • úzka komunikácia s inštalatérmi (koordinácia výjazdov, zadeľovanie prác, logistika, určovanie priorít)
  • písanie cenových ponúk, e-mailová komunikácia
  • vyhľadávanie materiálu a doplnkových služieb na internete

Zamestnanecké výhody, benefity

  • v prípade potreby, flexibilná práca aj z domu
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

  • práca na živnosť (možnosť dohody)
  • predchádzajúca práca s hotovosťou veľkou výhodou
  • predchádzajúca práca v rodinnej firme výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk – materinský jazyk

Administratívne a ekonomické znalosti

  • Pokladňa – základy

Počítačové znalosti – používateľ

  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Internet- e-mail, google drive, zasielanie príloh

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

asertivita, orientácia na zákazníka, lojálnosť voči firme, flexibilita pracovného času, schopnosť okamžite reagovať, orientácia na výsledok, odolnosť voči stresu, možnosť osobnostného rastu